Tv8

1,782
 
 
140
0

İzlediğin canlı tv kanalı 11 Mar 2021 tarihinde yayınlandı.


Tv8 Canlı Yayın İzle, Acun Ilıcalı tarafından satın alındıktan sonra Türkiye’de en fazla izlenmiş kanallar arasında yer almayı başarmış bulunmaktadır. İzlenme oranları bir hayli düşük olan kanalın satışına karar verildi. Mehmet Nazif Günal döneminde kanal belli yayınlar yaptığı için ismi fazla duyulmamakta idi. 2013 yılında Acun Medya tarafından satın alınan Tv8‘de tekrar format değişikliğine gidildi.

Tv8 Canlı Yayın İzle, Kanalın yayın yaptığı programlar sayılı olduğu için diğer çok izlenen kanallar seviyesinin altında kalmıştır. Haber ve spor programlarını yayından kaldıran Acun Ilıcalı kanalda sadece eğlence programları yayınına yer veriyor. Ama Acun Ilıcalı özellikle sportif programlara yönelmek suretiyle kanalın çehresine yenilik getirmiş bulunmaktadır. Ulusal kanal anlayışında Türkiye dışında Azerbaycan, KKTC ve İran’da da kanalın yayını yapılmaktadır.

TV8 HD Full Canlı Yayım izle

Tv8 Canlı Yayın İzle, kanalını takılmadan kesintisiz zaplacanlitv.com sitemizden bedava izle. Kanalın genel merkezi İstanbul Sarıyer ilçesinde bulunuyor. Tamamen eğlence ve magazin alanında yayın sağlanmaktadır. TV8 kanalına bağlı olarak TV8,5 ve TV8 int kanalları da kardeş kanal olarak yayın yapmaktadır. Yaşadığımız zaman dilimde oldukça izleyici kitlesine sahip kanal olmaktadır. D SMART, Digitürk ve Filbox üzerinden 28. kanalda TV8 yayınlarını izleme imkanı bulunmaktadır.

Tv8 Kesintisiz Bedava Mobile, Online Yayın izle

Akıllı telefonlarda bulunan TV8 uygulaması ile Hd yayın izleme imkanı sunulmuştur. Kanalın yayın formatı TURKSAT eline geçtikten sonra 3 büyük yayıncı kuruluşta da aynı kanal numarası üzerinden izlenmektedir. Günün her saati kanala ulaşma imkanı sağlanmaktadır. Tivibu üzerinden de 29. kanaldan izleme imkanı bulunmaktadır. Haber kanalı olarak kurulan TV 8, günümüzde eğlence kanalı olarak yayın yapmaktadır.

Son dönemde yeni çalışmalar hazırlığı içerisinde olduğunu duyurmuştur. Acun Ilıcalı kanalı aldıktan sonra kanalda haber programları istemediği için haber ile ilgili herhangi bir program yayını yapılmamaktadır. NBA maçları telif hakları satın alındı. Dünya liglerinden bazılarındaki maçlar haftalık olarak kanalda yayını yapılmaktadır. Haber programları Acun Ilıcalı tarafından kaldırılmıştır.

» Daha fazla göster

Henüz Yorum Bulunmuyor