TRT 1

1,874
 
 
36
1

İzlediğin canlı tv kanalı 12 Mar 2021 tarihinde yayınlandı.


TRT 1 Canlı Yayın İzle. 31 Ocak 1968’de yayına başlayan, Türkiye’de en çok yayın yapan ilk devlet televizyon kanalı. Kuruluş günü radyo ve televizyon yayıncılığına ilişkin tüm mal varlığı, yükümlülük, hak ve lisanslar TRT’ye devredildi . Birkaç yıldır yapılan tedbirler ve çalışmalar neticesinde 31 Ocak 1968’de test modunda TRT TV kanalı ülkenin başkenti Ankara’dan yayına başlamıştır.

TRT 1 Türkiye HD Canlı Yayın İzleyin

TRT 1 HD Kesintisiz ve Donmadan İzleyin. Daha sonra 1970 yılında İzmir’de, daha sonra 1971’de İstanbul’da bir yayın stüdyosu açıldı. İlk kardeş kanalının açılması öncesinde, TV2 daha sonra yeniden adlandırılmış TRT2 ve TRT Haber, o kadar sevk edildi. TRT, aynı adı tüm program ve haber yayınları kullanılmıştır.

TRT 1 Canlı Yayın İzle. 1993 yılında TV1 adı TRT 1 olarak değiştirildi. Logo 2001 ve 2009’da iki kez değiştirildi, son logo değişikliği 2012’de oldu, geniş ekran yayına geçiş (16:9) ile birlikte TRT HD TV kanalı da hizmete girdi.

TRT 1 HD Kesintisiz ve Donmadan İzleyin. Türkiye Futbol Süper Ligi’nin (Spor Toto Süper Ligi) resmi yayın kanalıdır. Zengin futbol yayını yapıyor. İkinci ligin tüm maçlarında tamamen ücretsiz şifresiz yayın haklarına ve kendi spor TV kanalı TRT Spor’a sahip tv kanalıdır. TRT 1 kanalının canlı yayınını yüksek kalitede (720hd) ücretsiz olarak buradan izleyebilirsiniz.

TRT 1 online, ağırlıklı olarak çeşitli siyasi ve sosyal programları ve haberleri yayınlamaktadır. Kanal, izleyicilere yalnızca en alakalı, en önemli, bağımsız ve taze bilgileri hazırlamaya ve iletmeye çalışır. Ulusal dilde yayın yapılmaktadır. TRT 1’in ek prestiji, her biri belirli bir format ve temaya bağlı birçok ilgili kanala sahip olmasıyla biliniyor.

TRT 1 HD Kesintisiz ve Donmadan İzleyin. Kanal sinyali uydu üzerinden iletilir. Ancak dünyanın birçok ülkesinde internet üzerinden ve tamamen ücretsiz olarak izlenebilmektedir. Bu fırsat portalımız tarafından sağlanmaktadır. Üzerinde TRT 1’in yayınını kaliteli ve canlı olarak bulacaksınız.

TRT 1 Canlı Yayın İzle. İlk dijital yayınlar 1999’un sonunda başladı. Sitemizin sayfalarında da rahatlıkla görebileceğiniz gibi Türkiye’de ücretsiz çevrimiçi televizyon sadece evde değil tüm dünyada popülerdir. Türkiye’nin en geniş izleyici kitlesine sahip ilk devlet televizyon kanalıdır.

» Daha fazla göster

1 Yorum