Show Tv

1,903
 
 
141
0

İzlediğin canlı tv kanalı 10 Mar 2021 tarihinde yayınlandı.


Show Tv Canlı izle, 1 Mart 1991 yılı itibari ile Erol Aksoy, Dinç alim, Haldun Simavi ve Erol Simavi önderliğinde Fransa’da kurulmuş bir kanal olmaktadır. Turgay Ciner, hem kanalın sahibi konumunda olmaktadır. Kanal ilk gösterimını “Başka Bir alem” sloganı bununla beraber Fransa’da yapmış. Kanalın Türkiye’de yayın meydana getirmeye başlaması bu ekran tam bir yıl sonra 1 Mart 1992 tarihi buluyor.

Show Tv Kesintisiz HD Yayın izle

Kurtuluş Muhtar bey tarafından meydana getirilen haber programları şu an hafızalara kazıyan dönem olarak ortaya çıkıyor. Kanal en parlak periyodunu 2002 sonraki yazı yayınlar. Şu an bile adını halen daha duyan program sunucuları, dizi oyuncuları, spikerler, şarkıcılar 2002 ve ondan sonra ortaya çıkmış olmaktadır.

2013 yılından bu yana medya patronluğuna devam ediyor. 1992’den itibaren yayıncılık alanında beraberindeki bir kaç kanal ile önemli faaliyetlerde bulunmuşlardır. İlk yayın dönemlerinde özellikle haber alanında çok tanıdık simalar ile tanınma ve izlenme oranı da artış göstermekteydi. Kanalın genel merkezi bulunmaktadır.

Show Tv Televizyonu Donmadan Bedava İzle

2013 yapımı kadar önemli projelere imza atan Mehmet emin Karamehmet oğul yılında televizyonun satışını yapıyor. Bu yılda kanal Ciner Medya Grubu sahibi Turgay Ciner grup devrederek kanal şu ​​anki patronun eline geçmiştir. 1997 tarihine kadar bu 3 isim idareyi yürütse de 1997 yılına gelindiğinde Erol Aksoy kanal yönetiminde tek yetkili kullanıcı olarak söz sahibi olmuştur.

Show Tv Kanalını Takılmadan Canlı Yayım izle

2000 yılı ile yeni bir revizyona giden Show Tv, kanalda yeni bir yönetim ve uygulama söz sahibi olması ile Mehmet Karamehmet idareyi devir almış bulunmaktadır. Show TV bünyesi ve altında birden çok kanal bulunmaktadır. Bu kanallar Show Tv kanalına bağlı olarak Show Türk, Show Max, Show Plus şeklinde farklı isimleri yapmaktadır. 4 kurucu üyesinden iki yıl sonra yalnız Erol Aksoy ve Dinç bilgin kalarak kanal idaresi bu iki patron tarafınca yürütmüş olmaktadır.

Temmuz 2014 TMSF el koymasıyla başlayan süreçte sonra TMSF tekrar kanalı Ciner Grubuna vermiştir. Ancak mahkeme kararı yine TMSF ye devrolan kanal daha sonra yine mahkeme kararı ile yine aynı gruba geri verildi. Show tv hd yayını 2011 yılında yayına başlamıştır. Digital şifreli platformlarda yayın yapmış olan kanal eylül 2014 tarihinde show tv sd yayınla eş zamanlı olarak hd yayına başlamıştır. Türksat ve internet üzerinden şifresiz hd yayınlarına başladı. Yayın adresi: Show Tv Canlı izle, Canlı Tv linki üzerinden izleyebilirsiniz.

» Daha fazla göster

Henüz Yorum Bulunmuyor