NTV

952
 
 
120
0

İzlediğin canlı tv kanalı 05 Mar 2021 tarihinde yayınlandı.


NTV Canlı izle, 1996 yılında gösterim hayatına süregelen NTV, Nergis holding tarafından kuruldu. NTV (Nergis Televizyonu) anlamına gelmektedir. 1999 yılından günümüze Doğuş gösterim Grubu yönetiminde gösterim yaşamına devam etmektedir. Türkiye’nin ilk haber kanalı olan N-TV, bir çok toplumsal sorumluluk projesinde yer almıştır. Türk medyası NTV’nin başarısını sanayileştirdi, Türkiye’de tematik kanallar çağını başlattı. Yüksek kalitede haber keyfini seyretmek için ise sitemizi zaplacanlitv.com takip edebilirsiniz.

Ntv HD Canlı Yayını Donmadan izle

Yayın akışında haber programları başta olmak üzere, iktisat, sıhhat, teknoloji, kültür sanat, spor ve münakaşa programları yer almıştır. Kurumsal kimliği ve toplumsal sorumlulukları yayınları ve sıhhat, eğitim ve çsafha benzer biçimde özel projeleri içermektedir. Mobil uyumluluk iPad, iPhone, Apple TV, Android akıllı telefon, Android tablet ve Samsung Tizen Smart TV uygulamaları. Yeşil Ekran kurumsal kimliğine ve toplumsal mesuliyet bilincine aittir. öteki haber kanallarıyla karşılaştırıldığında, herkese hitap ediyoruz. Canlı Tv,olarak mobil cihazlarınızdan veya seyahat halinde cepten izleyebilirsiniz.

NTV Kanalın Mobile Uyumluluğu

Bir tek bir haber kanalı değil, tarafsızlık, evrensel unsurlar ve evrensel ahlaki değerler ile iş dünyasında saygınlık ve emin habercilik ile eşanlamlı bir markadır. Eş zamanlı yayın yapan kanalı 17 Ocak 2016 tarihinde gösterim yaşamına başladı. Turksat 4A’nın HD ve SD olmak üzere iki frekansı vardır. Türkiye’de tematik kanallar çağını başlattı. Yüksek çözünürlük gösterim yapan kanalda tüm programlar HD kalitesinde yayınlanmaktadır. 1999 yılı ocak ayında Doğuş gösterim Grubu’nun katılımıyla gerçekleşti. Ankara, Diyarbakır; Brüksel ve Washington DC, Londra, Strazburg’da düzenlenen toplantılarda biliniyor.

2020 NTV Canlı Yayın HD Bedava izle

Birleşik Krallık, Reuters benzer biçimde uluslararası kurumlar, APTN ve ENEX şeklinde dünyanın önde gelen haber ajanslarına sahiptir. HD versiyonu 1998’den beri mevcut. Programlar: Gece Gündüz, Spor Akşamı, Osman Müftüoğlu ile Yaşasın yaşam, Dünya’nın Köpüğü, Makam Farkı, Tam Senlik, Son Baskı, Tekno hayat, Basın Odası.

Diğer News Channel yayınları: Bloomberg Habertürk, A Haber, Bengü Türk TV, Cnn Türk, Habertürk, Halk TV, TRT Haber, Ülke Tv, Ulusal Kanal’dır. Avrupa kanalı, 2004 yılında int adıyla yayın yaşamına başlamış oldu. 2011 senesinde isim değiştirerek NTV Avrupa olarak yayınlarına devam ediyor.

NTV Türkçe, Türkiye’de ulusal çapta ticari bir televizyon haber kanalıdır. 10 Kasım 1996’da kurulmuştur. Öncelikle ulusal ve küresel haberlerin yanı sıra ekonomi, kültür ve sanat, yaşam tarzları ve sporla ilgili kaliteli belgeseller ve programlar yayınlamaktadır. Zaplacanlitv.com’da NTV Türkçe canlı yayınını izleyin.

» Daha fazla göster

Henüz Yorum Bulunmuyor