Kanal D

1,805
 
 
154
2

İzlediğin canlı tv kanalı 10 Mar 2021 tarihinde yayınlandı.


Kanal D Canlı Yayın İzle, televizyonu 1993 yılında yayına başlamış olan ilk özel tv kanalları arasında yer alıyor. Doğan Holding, tarafından kurulan kanal günümüzde halen aynı şirket üzerinden yayınlarını sürdüren kanaldır. Kuruluşundan bu yana genel olarak bakıldığında fox kanalı gibi en büyük amaç olarak reyting ağırlıklı yayınlara önem veriyor. Burada yayını olan tv kanallarının bütün yayın hakları kendilerine ait olup bizimle alakası bulunmadığını herkes bilir burada bütün kanalları internetten bir arada izlenmesi için kurulur ve buna biz internet üzerinden herkesin televizyon izleyebilmelerini sağlamaya çalışıyoruz.

Uydu üzerinden şifresiz yayını bulunan tv kanallarının yayınlarını buradan izleyebilirsiniz. Şifreli yayınlar bu adresden izlenmez. Canal D, 1 Ocak 1995’te kurulmuş özel bir televizyon kanalıdır. Kanal D, suç, biyografiler, doğa, bilim, siyasi şov gibi çeşitli konulara odaklanan belgesel tarzı televizyon dizileri biçiminde belgesel programlamaya odaklanmaktadır. talk showlar ve çoğunlukla eğlence.

Kanal D HD Yayın Kesintisiz izle

Kanalın logosu da hiç değişmeden günümüze kadar gelmiş olan gri yarım hilalin içindeki mavi top olmaktadır. 1994 yılından 21 Mart 2018 yılına kadar doğan yayın tüm ortaklık bünyesinde başarılı projelere imza atarak faaliyetlerini sürdürmüş olmaktadır. 2004 yılına kadar analog yayın yaparken, o yıldan sonrasında sayısal gösterim yaparak yayıncılık anlamında önemli bir adım atmış olmaktadır. Ancak 21 Mart 2018 yılı itibari ile kanal yönetimi el değiştirerek Demirören holding bünyesinde şu an devam etmektedir. Kanal test yayınının akabinde düzgüsel yayına ise 16 Aralık 1993 zamanı itibari ile başlamış olmaktadır.

Kanal D Canlı Yayın İzle, Türkiye’deki en eski kanalların içinde ön sıralarda yer almıştır. Kanal D, 16 Eylül 1993 yılı itibari ile Ayhan Şahenk ve Aydın dünyaya gelen tarafınca kurulmuş olmaktadır. Kanal kurulduğu vakit Doğuş gösterim Grubu bünyesine alınmış olmaktaydı. Kanal yayın faaliyetlerini DTV Haber ve Görsel Yayıncılık nezdinde devam ettirmektedir. Ancak bir yıl sonrasında Ayhan Şahenk kendi haklarını Aydın doğan’ a devrederek hem yöneten şirket bununla beraber fert değişmiş olmaktadır.

Kanal D Canlı izle, ondan sonra 1996 yılına kadar her yıl değişmek şartı ile sırasıyla şu 3 çarpıcı sözı kullanmış bulunmaktadır: Sizi Kanal D’ye Bekliyoruz. Kanal D, kurulduğunda ve kurulduktan sonraki 1 yıl için Doğru Kanal, Doğru Seçim, sloganını kullanmış bulunmaktadır. Bundan böyle Kanal D Online, Yılın Kanalı Kanal D Live, çarpıcı sözlerinı sırasıyla kullanmış olmaktadır.

Kanal D Canlı Yayın Takılmadan Bedava izle

Haber editörü olarak ise Şule Zeybek, Ali Ekber Aydın, Ayşegül senedirım, Serdar Cebe, Cüneyt Özdemir, Süleyman Sarılar adları ön plana çıkmaktadır. Kanalda genel gösterim yönetmeni olarak İrfan Şahin görev yapmaktadır. Ulusal bir kanal olmak ile birlikte Türkiye’nin yanı sıra Azerbaycan ve kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ülkelerinden de izlenme olanakı bulmaktadır. Kanalı 16:9 formatında geniş ekrandan gösterim faaliyetlerini sürdürmektedir. Kanalın iki yerde genel merkezi bulunmaktadır. Bunlar; İstanbul’un Bağcılar semti ve Ankara’nın Çankaya semti olmaktadır.

Nursel Ergin’in sunuculuğunu yaptığı Nursel’le Evin Tadı programı hanım programı kategorisinde fazlaca iyi bir izlenme oranı yakalayan başka bir program olmaktadır. Sonraki yıl Yeniçağın genç kanalı ” kullandıktan sonra; herkes Burada, Sen Nerdesin? Türkiye’nin Kanalı çarpıcı sözlerinı kullanmış bulunmaktadır. Ortalama 2 yıl önce kanala gelen ve şu an Ana Haber Bülteni sunucusu olan Ahmet Hakan’ın sunuculuğu ile gündeme dair bilgiler saat 19:00 itibari seyirciye aktarılmaktadır.

Genel yayın Perspektifi

Kanal D Kesintisiz izle, oldukça geniş bir gösterim ağına sahip olmaktadır. Nerede ise haftanın her akşamı gösterilen bir takım kanal içinde yer verilmiştir. Dizi, sinema, yarışma, talk şov, magazin, haber, hanım, yiyecek kategorileri başta olmak üzere çok çeşitli içeriğe haiz olmaktadır. Özellikle 2006 yılından bu yana halen daha geçindiren Arka Sokaklar adlı dizi kanalın ne denli güzel projelere imza attığının bir göstergesi olmaktadır.

» Daha fazla göster

Henüz Yorum Bulunmuyor