Atv Avrupa

495
 
 
113
0

İzlediğin canlı tv kanalı 04 Şub 2021 tarihinde yayınlandı.


Atv Avrupa Canlı izle. Eylül 1997 yılında kurulan avrupa yayın tv kanalı yurt dışında yaşayan Türklere yönelik türkçe eu yayını kanal tüm avrupa ve orta asyadan kesintisiz izlenebiliyor. Kanalımız ilk kurulduğu yıllarda kullandığı tam adı atv international, olarak devam ediyordu. Sonraki yıllarda isim değişikliğine gidilen televizyon kanalında yeni adı Atv Avrupa, kanalı olarak yenilendi.

Atv Europe TV Kesintisiz Yayın HD İzleyin. Kanalın ilk yayına başlamasıyla 3 şirket arasında el değişimi oldu. Kanalın üç defa satış işlemei ile el diğişen şirket veya holdingler sırası ile şöyledir: Çukurova Holding, Ciner Medya Grubu, ve şuan yayınlarını sürdürdüğü şirket Turkuvaz Medya Grubu, olarak devam ediyor. Günümüzde halen kullandı ara reklamlar sıralarında verdiği müzikli sloganı: Yine Bir Sezon Yine Bu Sezon ATV Seyredecekseniz, kullanan kanal bu sloganda müzik seslendirme gibi düzenlemeler ile sloganı çok dinlenir ve izlenir hale getirmiştir.

Atv Avrupa Canlı Yayın izle

Atv Europe TV Kesintisiz Yayın HD İzleyin. Türkiye ve dünyadan son dakika haberlerini alın veya en sevdiğiniz programlardan en son hikayeleri, klipleri ve programları takip edin. “ATV Avrupa” son dakika haberlerini size ulaştırıyor ve ATV Avrupa’dan canlı yayın, dünya çapında şekillenen olaylardan haberdar olmanıza yardımcı olacak.

Atv Avrupa Canlı izle. Hem ilkeli politikaları kurduğu ilk günden itibaren hem yayıncılık kalitesi anlayışı hem de Türkiye’nin en popüler kanalı pilot kanalı ile Türkiye Cumhuriyeti asıllı vatandaşlara Avrupa sınırları içinde yaşasanız da yaşıyor. ATV kanalının. Ülkenin özlemlerini ortadan kaldıran kanalın takibi oldukça yoğun.

Türkçe Avrupa Televizyon Yayınları

Bu programlarla kanalın avrupa yayını 2020 yılında devam ediyor. Diğer Tgrt EU, EURO D, Kanal 7 Avrupa, Euro Star, gibi avrupa kanallarınıda Genel Kanallar kategorimizden takip edebilirsiniz. Bu kanalımızı bu sayfadan akıllı cep telefonları tablet iphone ipad bilgisayar gibi her cıhazınızla İZLE. Mobil web player üzerinden canlı yayını takip ederek en koly tv izleme keyfini yaşayabilirsiniz. Tüm Avrupa Türk kanalları canlı tv sitemizde yayınlanıyor.

» Daha fazla göster

Henüz Yorum Bulunmuyor