A Spor

1,044
 
 
122
1

İzlediğin canlı tv kanalı 16 Mar 2021 tarihinde yayınlandı.


A Spor Canlı izle, internet mobile canlı yayın kesintisiz izle. Bu tarz şeylerin başlangıcında 90’a adlı program yer almıştır. Türkiye’nin keyifli spor kanal sloganıyla yola çıktı. Hıncal Ulunç’un yorumculuğunu üstlendiği programda o hafta Türkiye Süper Lig’de yaşanan maçların analizleri yapılmaktadır. İlk açıldığı yıllar sadece çeşitli haberler yapıyordu. Bu program da bir tek Aspor ekranlarından gösterilen ve haftalık olarak ekranlara taşınan bir spor programıdır. Ziraat Türkiye kupasını naklen canlı olarak seyircilere sunmaktadır.

A Spor Kanalını HD ve Canlı Yayın izle

A Spor ekranlarında biroldukça futbolu ve öteki spor branşlarını kapsayan biroldukça program dönüşümlü olarak yayınlanmaktadır. Süper lig maçlarını 1 saat sonra özet olarak yorumlayarak ekrana taşıyor. Avrupa şampiyonlar ligi benzer biçimde maçları da yayınlamaktadır. Maçlar canlı naklen olarak HD kalite yayınlanmaktadır. Futbol maçını kaçıranlar program vede maçların özetleri yeniden verilmektedir. Turkuvaz Medya Grubuna ilişkin olan A Spor Canlı izle, kanalında futbol dışı programlar da yayınlanmaktadır.

Maçları naklen ücretsiz olarak yayınlayacaklarını belirttiler. Avrupa Futbolu adlı program da İngiltere Premier Ligi, İspanya Ligi, Alman Bundesliga ve diğer Avrupa liglerindeki maçların özetleri verilmektedir. Fazlaca gelişmekte ve seyircilerini kendini sevdiren kanaldır. Bu programda ek olarak aktarma dosyaları açılmakta, Avrupa’da oynayan Türk futbolcuların son durumları hakkında da bilgilendirmeler sunulmaktadır. Kısa sürede popülerliğini artıran çok köklü bir kanaldır.

Kaliteli Spor Programları ve Sunucuları!

Güncel bilgileri ve doğru detayları izleyicilerini aktarmayı sağlamaktadır. Oldukça varlıklı içerikleri olan bir kanal haline gelmiştir. Biroldukça birey tüm spor kanallarına bakılırsa ASpor daha çok tercih etmekte oluyor ve öneriyorlar. Pazar akşamları 21.00’dan sonra yayınlanan ekip Oyunu adlı program da A Spor kanalına ilişkin bir programdır. İzleyicilerini düşünen çok gelişmekte olan bir kanaldır.

Diğer konuklar ile birlikte maçların tartışmalı pozisyonları ayrı ayrı bakılıp bir sonuca varılmaktadır. Birçok kişi öteki spor kanallarına nazaran A Spor izle, daha çok tercih etmektedir. Bu programda yorumculuğu üstlenen isimlerin başında Erman Toroğlu gelmektedir. Aynı zamanda 1. Ve 2. Ligte oynanan tüm maçların özet görüntüleri de gösterilmektedir. Transfer haberlerini en önce doğru detayları seyircilere sunuyor.

ASpor, Türkiye’de 7/24 Spor TV kanalıdır. Kalyon Gruba aitti. 18 Eylül 2014 tarihinde kurulan kanal, Zaplacanlitv.com’da spor etkinliklerinin canlı yayınını, haberlerini İzle A Spor TV canlı yayınını sağlıyor.

» Daha fazla göster

Henüz Yorum Bulunmuyor