A Haber

1,156
 
 
125
0

İzlediğin canlı tv kanalı 12 Mar 2021 tarihinde yayınlandı.


A Haber Canlı Yayın İzle, kanalları yanında maksimum izlenen haber kanalı olarak ilk sırada yer alıyor. Gözde haber kategorileri ile her kesime hitap etmektedir. 24 saat kesintisiz haber yayını yapmaktadır. Fazlaca geniş bir izleyici kitlesine sahip olan A haber canlı yayın, her geçen izleyici sayısını arttırarak yoluna devam etmektedir. A Haber HD gösterim ile de seyircilerle buluşmuştur. A haber canlı izle şeklindeki aramalarda ilk sayfada yer almakta, sorunsuz ve kesintisiz yayın kalitesi ile keyifle izlenmektedir.

A Haber, Türkiye’de özel bir haber kanalıdır. 25 Nisan 2011 tarihinde kurulmuştur. Türkiye’nin ilk High Defenition’da yayınlanan TV kanalıdır. Zaplacanlitv.com’da A Haber canlı yayınını izleyin.

A Haber HD Canlı Yayın izle

16:9 ekran formatına geçen ikinci haber kanalıdır. A haber izle, son dakika haberleri sunuyor. Kanal olarak reyting rekorları kıran programları ile gün boyu kaliteli gösterim yapan bir haber kanalıdır. Türkiye Kupası yayın haklarını da almasıyla beraber spor kanalı misyonuyla da futbolseverlere selam demiştir. Mobil cihazlardan ve bilgisayar üzerinden HD kalitesinde gösterim yapmakta, en sıcak haberleri ilk sunan kanal olarak en yüksek izlenme sayılarını yakalamaktadır.

Kadrosunda Erkan Tan, Hilal Özdemir, Canan Barlas, Ergün Diler gibi ünlü sunucular var. Türkiye’de ve dünyada yaşanan olaylardan seyircisini anlık haberdar etmekte ve flaş haberle sunmaktadır. Türkiye, KKTC ve Azerbaycan’da izlenebilmektedir. Canlı sohbetlerle gündemdeki mevzuların tartışıldığı programları keyifle izleyebilir, kilit adların gündemle ilgili fikirlerini öğrenebilirsiniz. 2015 seneninı başarılı bir şekilde gelmişdir. A haberin sunduğu canlı gösterim akışı ile son gelişmelerden haberdar olabilir, güne damgasını vuran olayları ilk siz öğrenebilirsiniz.

A Haber Canlı Yayın Kesintisiz izle

2020 senesinde da aynı başarısını devam ettirmektedir. Spor dünyasını, yol ve hava durumunu anında A haber farkı ile öğrenebilir, gününüzü en doğru haberi alarak en iyi şekilde planlayabilirsiniz. Yaptığı münakaşa programlarını cepten yada bilgisayar üzerinden izleyebilirsiniz. Son dakika haberler yanında finans dünyası ile ilgili gelişimleri de anlık veriyor.

ATV ile aynı frekans üzerinden gösterim yapıyor. Futbolseverler için canlı futbol yayını da icra eden A haber, kesintisiz canlı gösterim akışı ile sporseverler için olmazsa olmaz bir kanaldır. Dolar, Euro ile İstanbul Borsası’nın durumunu canlı takip et. 24 saat gösterim meydana getiren HD kalitesinde canlı tv gösterim akışı ile seyircileri ekrana kilitlemektedir. Günün çoğunu haberlere ayıran kanal ekonomi ile spor tartışmalarına da damgasını vurarak en çok seyredilen haber kanalı olmaya devam etmektedir.

A Haber Canlı Yayın İzle, Gösterim akışı sayfasını ziyaret ederek program saatlerine bakınız. Türkiye’nin ilk HD kalitesinde yayın yapan kanalı olarak özel bir yere haizdir. Devamlı olayların yaşandığı günümüz Türkiye’sinde gündem her an değişmekte ve son dakika haberler ve gündemi her vakit yakından takip etmektedir.

» Daha fazla göster

Henüz Yorum Bulunmuyor